Отзывы

Стабилизатор Gudsen MOZA AirCross 2 Pro Kit (AirCross II) Moza Aircross 2

Вчера 13:08
Отличный стаб! Очень радует дизайн и функционал!

Радиомодуль для аппаратуры Happymodel ES900TX V3 915mHZ ExpressLRSТим хто літає

Вчера 08:43
Робочий модуль розширення радіодіапазону управління FPV. Для тих хто хоче літати хоч трохи далі - обов'язкова річ. Працює добре.
Стандартні хороші акумулятори. Нічого не додати і відняти. Підходять для Radimaster TX12 MarkII. Можна їх через цей пульт і заряджати. А можна і через окремий зарядний пристрій.

Пульт управления для FPV RadioMaster TX12 Mark II EdgeTX ELRS (HP0157.0032-M2)Хороший пульт

Вчера 08:39
Пульт - ідеальний як для тих хто тільки починає знайомитись зі світом FPV так і для тих хто має вже досвід. Особливо добре підходить для тренувань в симуляторах. З недоліків - роз'єм для заряджання акумуляторів (не входять в комплект) знаходиться окремо від роз'єму для обміну даними з ПК.
Класний пульт і ціна хороша. Зверніть увагу, що акумулятори в комплект не входять. Доставили швидко.
Хороші акумулятори. Свою функцію виконують, пульт працює. Для симулятора вистачало на кілька тижнів відносно активного використання.

Зарядная станция Oukitel P2001 (P2001EU) (2000 Вт·ч / 2000 Вт)Непрерывная работа станции в течении почти двух месяцев.

20 июля 2024 09:17
Пользуюсь этой станцией с момента отключения электричества. В начале при коротких отключений, один -два раза на день, подключал насос ( скважина), газовый котёл , морозилку, интернет. Зарядки хватало на три дня. Когда началось отключение по четыре и более раз в сутки- подключаю насос, котёл, интернет, компьютер. Зарядка станции один раз в сутки. Заряжается быстро. Хорошая вещь. Для того чтобы чтобы непрерывно работали ( холодильник, морозилка и т. д. ) нужно иметь две таких станций, а то и три. Вообщем доволен. Не доволен тем, что во время нужды так взлетают цены.
замовленням задоволений, все працює, магазин додав до закладок

Защита линз MSCAM для Insta360 X3захист

15 июля 2024 17:38
як на мене, то хлипкий механізм кріплення, краще купувати декілька, бо на перспективу можуть бути сюрпризи. але не так довго були в користуванні, тому можу помилятись

Панорамная камера Insta360 X3 (CINSAAQB)камера

15 июля 2024 17:35
При першому користуванні треба встановлювати додаток, дозволити всі дозволи, що просить, а при оновленні одночасно мати увімкненим мобільний інтернет і вайфай. Також зважайте, що це не екшн камера і якщо хочете її використовувати як екшн, то додатково купуйте всілякі захисти

Товар добавлен в корзину

Закрыть
Закрыть